Madárles Fórum

Kocséri fehér gólyák

Beszélgetés a kocséri fehér gólyákról
http://kocser.hu/golyakamera

Számomra ez az egyik legkedvesebb fészek, mióta figyelem a gólyákat—az idén kezdtem csak. Örültem az 5 fiókának, sajnáltam a két elpusztultat, bizakodva figyelem a maradék hármat. Gyönyörűek!!! Egyik kedves képem, amit minden este látok, hogy együtt a család.

5 kedvelés

És ezzel megszületett az első bejegyzés a fórumban. Köszi :slight_smile:

2 kedvelés

Nagyon szívesen! Igen örülök ennek a fórumnak, a gemenci gólyafészket is figyelem, de ott csak a fekete gólyákat , illik " kitárgyalni. :slightly_smiling_face: Szeretném a figyelmedbe ajánlani az újhartyáni fészket is, ahol 5 csodálatos gólyafi növekszik, gondos szülők felügyelete alatt.

Igen, sok fészek van, csak párat vittem fel ide. De bárki vihet fel újakat, mint fórum téma. :slight_smile:

1 kedvelés

Szintén a kedvenc fehér gólya fészkem. 4 éve, már nem is emlékszem hogyan keveredtem a kocséri fészekhez.Addig nem nézegettem ilyen élő közvetítéseket,de ezután nagyon megkedveltem ezeket és így eljutottam madárles.hu -hoz.Azóta minden nap belesek az oldalra /sokszor többször is/

1 kedvelés

Elalvás előtt őket nézem… annyira megnyugtat. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Valami történt a kocséri kamerával… Nem működik.
:frowning:

19.-e 19 óra zuhog az eső, szegények nagyon eláztak.Egyébként most látom,hogy milyen sok szemét(nylon zacskó stb) van ebben a fészekben. :frowning_face:

Ebben a fészekben mindig volt nylonszemét… Ők vinnék oda? Biztos, nem a szél…

Igen,mindig volt,de most feltűnően sokat láttam tegnap az elázott fészekben.Ők viszik fel oda,fészekanyagként.

Nagyon gyakorolják a szárnylebegtetést, felugrást… Öröm nézni. Kíváncsi vagyok, mikor repülnek ki. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A fiókákat éjjel mindig őrzi az egyik szülő, vagy mindkettő…

3 kedvelés